muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Immortality Remixes

Immortality Remixes

Dodano: 2009-01-21, przez Marqs
Immortality Remixes pierwszym wydaniem Levitate Records w 2009!

W najbliższy czwartek, 22 stycznia, wytwórnia Levitate Records wprowadzi na rynek swoje pierwsze wydanie w 2009 roku - Mooryc - Immortality Remixes. Autorami remiksów są Jacob Seville i Adam Liebthal. Immortality Remixes to trzy tracki, w formacie digital-mp3, utrzymane w gatunku progressive house.  Będzie je można zakupić na Beatporcie.
Mooryc jest producentem wywodzącym się z Poznania, związanym z Apparition Recordings, sub labelem Levitate Records. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko. Uczęszczał do m.in. szkoły muzycznej, ze specjalizacją gry na pianinie i perkusji. Dwa lata temu, po zakupie komputera zdecydował, że będzie tworzył muzykę elektroniczną. Konsekwentnie tworzył styl, który jest coraz częściej doceniany. Jak sam przyznaje, największy wpływ na jego twórczość mają tacy artyści jak Apparat, Ellen Alien, Squarepusher, Aphex Twin, Radiohead czy Telefon Tel Aviv.
Jacob Seville i Adam Liebthal obecni są na scenie muzyki elektronicznej od przeszło 10 lat. Obydwaj skupiają swoją uwagę na produkcji kolejnych kawałków oraz na grze live act. Na uwagę zwracają ich duże umiejętności oraz świeże, pomimo doświadczenia na scenie, spojrzenie na produkcję.

Więcej informacji udziela:

Bartosz Szymeczko
PR Manager Levitate Records
Tel. 609 054 231
e-mail: bartek@levitaterecords.com


Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...