muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Nowy album ACCOMPLICE AFFAIR

Nowy album ACCOMPLICE AFFAIR

Dodano: 2009-02-14
My Hands Music prezentuje trzeci album Polskiego projektu Accomplice Affair. Płyta nosi tytuł "Samotny horyzont" i została nagrana w P.P.R Studio w Ostrowie Wlkp. na przełomie marzec-wrzesień 2008 roku. Album zawiera 7 utworów oraz kawałek bonusowy, nagrany z Krzysztofem Bilińskim z Radia Panteon. Nowy album cechuje wiele spokojnych momentów przeradzających się chwilami w psychodeliczne a nawet transowe klimaty. Muzyka z tej płyty jest jak droga prosto do świata ludzkiej wyobraźni, którą otacza wiele magicznych pejzaży. Płyta trwa blisko 50 minut i jest prawdziwą ucztą dla fanów eksperymentalnego grania!

www.accompliceaffair.za.pl

Informację przekazał: Przemysław Rychlik

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...