muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Pozwól mi być

Dodano: 2009-03-10, przez Marqs
Już 27 marca (piatek), o godz. 18.00, w kameralnej sali koncertowej secesyjnej "Kamienicy Naujacka" w Olsztynie zabrzmi muzyka elektroniczna. W koncercie "Pozwól mi być" wystąpią Andrzej "Andymian" Mierzyński, Piotr Krupski "Kombimus", Elżbieta Mierzyńska (wokalizy), Bartosz Turkowski (gitara basowa) oraz teatr "Zmysł" (wizualizacje live). Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wspólnie z Maciejem Wierzchowskim (Vandersonem) weźmiemy udział w kolejnych spotkaniach zamkowych z cyklu "Oko w oko". Pierwszy z czterech, wspólny recital (El-Wiosna) zagramy 24 kwietnia (piątek). Początek spotkania - godz. 18 - Zamek, Sala Kromera. Kolejne odbędą się: w czerwcu (El-Lato), w październiku (El-Jesień) i w grudniu (El-Zima).

Wstęp wolny. Zapraszamy

informację przekazał Andrzej Mierzyński

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...