muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Nowa edycja festiwalu...

Dodano: 2009-04-01, przez KW
Ruszyła kolejna edycja festiwalu „The Day of Electronic Music Cekcyn 2009" a wraz z nim kolejny konkurs dla twórców gatunku.
    Wszystkie szczegóły dotyczące nadsyłania prac, regulamin oraz skład jury znajdują się na stronie www.electronic-revival.pl - Patronat nad konkursem objął Marek Biliński, który jest przewodniczącym jury, dużym wyróżnieniem dla finalistów, prócz oczywiście wspaniałych nagród (m. in. instrument Plugiator),  będzie emisja utworów w audycji Pana Jerzego Kordowicza - Zapraszamy do udziału w konkursie i nadsyłaniu prac.
W tym roku na festiwalu w Cekcynie wystąpią:
  • Marek Biliński
  • Tomasz Ostrowski
  • Paweł Starczewski
  • Machine Brothers
  • Electronic-Revival

Całość informacji, wraz z podanymi miejscami baz noclegowych na www.electronic-revival.pl
Polecamy i zapraszamy!

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...