muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Preludium 2009

Dodano: 2009-04-02, przez Marqs
Organizowany po raz jedenasty, przez Bałucki Ośrodek Kultury - BOK RONDO - Ogólnopolski Dziecięcy Przegląd Muzyki Elektronicznej PRELUDIUM 2009, adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej do 16 lat, grających i kształcących swoje umiejętności na klawiszowych instrumentach elektronicznych typu keyboard. Impreza ta wpisała się na stałe do kalendarza łódzkich imprez muzycznych. Celem Przeglądu jest promocja dziecięcej twórczości muzycznej, a także stwarzanie możliwości rozwoju zdolności artystycznych. Stwarza możliwości porównania poziomu kształcenia muzycznego, propagowanie muzyki elektronicznej oraz prezentowanie i promowanie młodych talentów muzycznych grających na elektronicznych instrumentach klawiszowych. Warunkiem udziału w Przeglądzie jest nadesłanie w terminie do 01.VI.2009r karty zgłoszenia i płyty lub kaset demo.
Otwarcie Przeglądu PRELUDIUM'2009 i przesłuchanie uczestników nastąpi 14 czerwca 2009r. o godz. 16:00 w Bałuckim Ośrodku Kultury - BOK Rondo w Łodzi przy ul. Limanowskiego 166.
W ramach projektu Preludium zapraszamy na warsztat muzyczny oraz pokaz i prezentację najnowszych modeli instrumentów elektronicznych typu keyboard przygotowane przez RIFF Salon Muzyczny w Łodzi wraz z firmą ZIBI Casio. Koordynator projektu Preludium'2009 - Mateusz Błażejewski (Tel.kont.:0-607-719-201)..
Więcej informacji poczytasz również na stronie EL-Stacji.Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...