muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Zmiana obsady na WEM 2009

Dodano: 2009-06-02, przez Marqs
Jak poinformowano na stronie WEM 2009 http://wem.midimania.pl, na tegorocznej pierwszej edycji festiwalu, zamiast Macieja Rzesiowskiego wystąpi Krzysztof Okrojek znany również pod pseudonimem Mr. LEE. Artysta ten zadebiutował niedawno dobrze przyjętym przez fanów gatunku albumem "Earth Die", w roku 2008 zaprezentował się także na festiwalu The Day Of Electronic Music Cekcyn. Przypominamy,  cały festiwal trwa 3 dni; od rana do południa odbywają się jam sessions, później następuje przerwa i późnym południem odbywają się koncerty solowe, po nich następuje krótka przerwa i wieczorem grany jest ostatni, podsumowujący dzień jam session.
Zapraszamy w dniach 26, 27 i 28 czerwca 2009 roku do Sali Koncertowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...