muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Soundwalker znów gra...

Dodano: 2009-09-02, przez Marqs
"Follow the wind" to nowa produkcja Łukasza Sobczaka [Soundwalkera]. Łukasz po krótkiej przerwie powraca do tworzenia... "Tu muszę od razu napisać trochę komentarza. Follow the wind powstał w swojej oryginalnej wersji już w 1996 roku (to już 13 lat ?!), na PC-cie sprzęgniętym z potężną wówczas kartą muzyczną ENSONIQ Soundscape (by the way - kupiłem tę kartę w sklepie Waldemara Tkaczyka - basisty zespołu Kombi). Działała na slocie ISO i miała niesamowite brzmienia instrumentów GM, co w połączeniu ze zwykłą klawiaturą midi np. byle jakiego CASIO dawało już niezłe możliwości). Niestety, oryginalny utwór gdzieś mi zaginął, i nawet zapomniałem że coś takiego stworzyłem. Ostatnimi wieczory postarałem się wykonać remake, urozmaicony nieco w tle. W każdym bądź razie harmonia i melodyka taka sama jak przed 13-ma laty :-)." - pisze o tym utworze Soundwalker na swojej stronie internetowej na którą zaprasza.
http://soundwalker.pl

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...