muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Forum o Thereminie

Forum o Thereminie

Dodano: 2010-02-21, przez Marqs
Z inicjatywy dwóch  twórców - Piotra Krupskiego i Ani Sójkowskiej - powstało polskie forum skupiające sympatyków i użytkowników magicznego instrumentu jakim bez wątpienia jest Theremin. Po bacznym przeglądaniu Internetu zauważyli że nie ma jeszcze w Polsce serwisu poświęconemu Thereminowi - stąd ich szybka reakcja! Gratuluję takiej inicjatywy i życzę powodzenia w prowadzeniu tego forum i z pewnością będzie to wspaniałe źródło wiedzy i wymiany doświadczeń, własnych osiągnieć! Link do forum http://theremin.fora.pl

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...