muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

"Droga przez pustynię" od Soundwalkera

Dodano: 2010-03-08, przez Marqs

Nowy utwór określiłbym jako mix brzmienia Jarre'a, Bilińskiego i Schillera. Twóczość Jarre'a dała mi na pewno zamiłowanie do brzmień analogowych, które tworzę na instrumencie marki Eminent (Jarre używał Eminenta na swoich pierwszych płytach). Schiller - jest dla mnie wzorem jeśli chodzi o spokojny, miarowy elektroniczny beat. Biliński z kolei w swoich utworach gra bardzo fajne solówki syntezatorowe, których u dwóch pierwszych raczej nie uświadczysz. A brakowało mi tego wszystkiego w jednym :-). Suma daje spokojny, relaksujący, elektroniczy trans (żeby nie użyć słowa trance). Zamknij więc oczy i wyobraź sobie że jesteś gdzieś na pustynnym szlaku, a obok Ciebie twoi towarzysze drogi z wielbłądami niosącymi niezbędne przedmioty i życiodajną wodę... Ale to też taka trochę kosmiczna pustynia... Z resztą możesz wyobrazić sobie też coś zupełnie innego, wszystko zależy od Ciebie :-)

Łukasz Sobczak - Soundwalker


[info: http://soundwalker.pl]

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...