muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Teledysk Jarosława Degórskiego do utworu "Moon Eclipse"

Dodano: 2010-07-14, przez Marqs
Teledysk do utworu "Moon Eclipse" został ukończony, w jego realizacji udział wzieło kilkanaście osób (w tym zawodowi tancerze, teatr ognia, operator zdjęć podwodnych, oraz muzycy).  Montaż materiału filmowego, który po nakręceniu liczył kilka godzin  (nakręcone ujęcia na kilka kamer HDV, w tym powodne), dał w rezultacie 4 minutowy clip, jaki... o tym najlepiej przekonać się oglądając go. „Moon eclipse" startuje w ogólnopolskim festiwalu clipów Yach Film Festiwal 2010. 

Clip autorski: "Moon Eclipse" ( pl. "Zaćmienie księżyca") Scenarzysta i reżyser teledysku: Jarosław Degórski
Wykonawca: Yarek&Friends ( J. Degórski, Karol Tejchman, Łukasz Kułakowski)
Zdjęcia: J. Degórski, D.Pietruszka, Alicja Degórska, Izabela Degórska
Zespół taneczny: Dance Factory: Dagmara Politewicz, Marta Szufranowicz, Kasia Stemporowska, Samanta Krzemińska, Tomasz Dembowski
Teatr Ognia: Blaze: Paweł Kozań,Tomasz Grzywniak, Grzegorz Naruszkiewicz, Karolina Szwajcer

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...