muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Nowy singiel Łosowskiego

Nowy singiel Łosowskiego

Dodano: 2010-07-14, przez Marqs
Biała perła - romantyczny rejs do ukochanej na Wyspach Karaibskich.

Wakacyjna piosenka Sławomira Łosowskiego, lidera Kombi (nie mylić z Kombii). Ukazał się singiel i video-klip z kolejną piosenkę do wydanego przez MTJ albumu „Łosowski - Zaczarowane miasto". "Biała Perła - mój żaglowiec" - tak brzmi pełny tytuł piosenki - płynie piękną melodią i kołyszącym rytmem. W romantyczną melodię wpisuje się tekst: każdy ma swoją „Białą Perłę" i tylko na niej może dopłynąć do ukochanej czekającej hen daleko. Rejs nasycony jest tęsknotą i namiętnością, wyrażoną bogactwem muzycznych barw i brzmień syntezatorów Łosowskiego. "Biała Perła" to melodyjna piosenka na okres wakacji, na czas wypełniony podróżami, tęsknotami i żeglowaniem po oceanach rozgrzanych słońcem uczuć i namiętności. Piosenka zachwyca muzyczną perfekcją oraz bezpretensjonalnością i bogactwem skojarzeń. „Biała Perła" płynie po muzycznym oceanie bez żadnych dopalaczy. To zasługa przede wszystkim jej kapitana, Sławomira Łosowskiego - kompozytora i głównego muzyka zespołu. Piosenkę ekspresyjnie śpiewa Zbyszek Fil. Na muzycznym pokładzie „Białej Perły" grają także: Tomasz Łosowski na bębnach i Tomasz Bakota na gitarze. Chórki śpiewa Agnieszka Burcan. (Muzyka: Sławomir Łosowski, słowa: Julian Mere, Sławomir Łosowski - instrumenty klawiszowe, Zbigniew Fil - wokal, Agnieszka Burcan - chórki, Tomasz Łosowski - perkusja, Tomasz Bakota - gitara)

www.losowski.pl - info@losowski.pl

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...