muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Wydawnictwa netlabelu 3LOOP Rec.

Wydawnictwa netlabelu 3LOOP Rec.

Dodano: 2010-10-27, przez Marqs
Netlabel 3loop Rec. wydał dziś kolejną płytę - WO - Format Survivers. Płyta skatalogowana jako nr 9 w dorobku netlabelu. Netlabel działa od dwóch lat, jednak prężnie zaczął się rozwijać się od roku. Można tam znaleźć płyty QLHEAD-a, Nucleoheart-a czy Gotard-u. Gatunki muzyczne, jakie można spotkać w netlabelu to: Ambient. Downtempo, Electronic, World, Drum & Bass, Techno & Minimal, Experimental, House & Electro. Myślę, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Netlabel rozpoczął współpracę z EL-Stacją, która współpracuje już np z M-Rec - netlabelem, który promuje klasyczną muzykę elektroniczną. Co łączy te wszystkie serwisy? Licencja Creative Commons, na której to opierają się wszystkie utwory.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...