muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Nowe wydawnictwo od Andymiana

Nowe wydawnictwo od Andymiana

Dodano: 2010-12-11, przez Marqs
Jest już nowy album Andrzeja Mierzyńskiego - Andymiana. Tym razem jest to dwupłytowe wydawnictwo CD. Są to dwa różne projekty muzyczne: "Bezsenność Anioła" - instrumentalno-wokalny i "Spirit - Escape from Civilization" - kolejny instrumentalny koncept album.
Obie płyty ukazały się w jednym kartonowym opakowaniu.

"Bezsenność Anioła" - refleksja kobiety, która w bezsenną noc z Aniołem na rusztowaniu je kolację. Przed świtem obiecuje sobie, że gdy dzień zbudzi się do skoku, ona nie przegapi już niczego - bo życie jest jak szkło, po nim tylko ślady rąk... Dookoła światła wielkiego miasta, w którym giną świerszcze, a przy niej Anioł, którego nie odda już nikomu...

"Spirit - Escape from Civilization" - Cywilizacje... Ile z nich upadło, a ile przetrwa wieki. Po których pamięć nie popadnie w ruinę, a po których pozostaną tylko grobowce chwały i legiony kamiennych posągów. Wymieniają się pokolenia, pozostawiając po sobie mity i niespełnione przepowiednie. I tylko duchy, jak posłańcy cywilizacji, mają swoje rendez vous na granicy światów. Ucieczka z cywilizacji - każdemu jest to pisane...

Obie płyty zostaną zaprezentowane podczas audycji na żywo w EL-Stacji. Redakcja składa serdeczne podziękowania Andrzejowi po raz kolejny - za umieszczenie loga "moozy" na okładce swojej płyty.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...