muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Roger Subirana z nowym materiałem

Dodano: 2011-01-24, przez Marqs
Roger Subirana, twórca muzyki elektronicznej z Hiszpanii ma od wielu lat swoich fanów w Polsce, jego płyty takie jak "Point Of No Return", "The Dark Symphony" cieszą się dużą popularnością. Artysta wydał w tym roku płytę "Shedneryan". Płyta ma tylko dwie światowe premiery, pierwsza z nich już jutro w Hiszpanii, natomiast druga w Polsce - 12 lutego (sobota) w radiu EL-Stacja. Płyta zostanie zaprezentowana w audycji "Markowe granie", którą poprowadzi Marek Kwiatkowski (Marqs). Podczas audycji na kanale IRC EL-Stacji będzie obecny sam Roger Subirana. Zapraszamy fanów Rogera do posłuchania najnowszego materiału do EL-Stacji.

Premiera  wPolsce

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...