muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Redaktor Jerzy Kordowicz zaprasza na audycje!

Dodano: 2011-05-11, przez Marqs

W naszym światku el-muzycznym zagościła radość. Pan redaktor Jerzy Kordowicz znany z Radiowej Trójki guru, doskonały znawca gatunku i tematu wraca po prawie rocznej przerwie na fale radiowe ze swoimi audycjami poświęconymi muzyce elektronicznej. Nie jest to już Radiowa Trójka ale antena Radia WNET. Pan Jerzy na pierwszą z serii audycję z serii "Tragarze syntezatorów" zaprasza już w tą sobotę o godzinie 22:00 na fale Radia Wnet. Więcej o audycji i nagrana rozmowa z redaktorem Kordowiczem na stronie http://www.radiownet.pl/publikacje/tragarze-syntezatorow.

Marqs

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...