muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Alchemia Dźwięku

Dodano: 2011-10-17, przez Marqs

Centrum Kultury Młodych w Łodzi zaprasza na nietypową imprezę pt.„Alchemia Dźwięku" - koncert muzyki elektronicznej. Na scenie CKM pojawią się muzycy z Łodzi i Zgierza: duet Ahblajam, DaWi, Polaris, Dieter Werner. Wykonawcy swoimi kompozycjami postarają się przenieść słuchaczy w obszary swojej wyobraźni, pokazać świat dźwięków i harmonii, który może wywołać różne nastroje i emocje, oraz który swym klimatem bliski jest takim gatunkom jak ambient, klasyczna elektronika z odniesieniami do lat 70-tych i 80-tych, downtempo czy chillout. Zapraszamy 5 listopada do CKM, Łódź, ul. Lokatorska 13, początek godz. 18:00, wstęp wolny.

 

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...