muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Cały czas jesteśmy!

Dodano: 2012-03-13, przez Marqs
Drodzy czytelnicy portalu MOOZA.pl!

Pragnę powiadomić, że portal MOOZA, cały czas jest aktywny mimo tego, że nie ma tutaj za często nowych informacji. Mimo wszystko postaram się więcej czasu poświęcać na zamieszczanie tutaj informacji dotyczącej muzyki elektronicznej. Przecież dużo się dzieje cały czas, tworzą nowe albumy zarówno starzy wyjadacze jak Władysław 'Gudonis' Komendarek z Przemysławem Rudziem, czy też młode pokolenie el-muzyków jak chociażby Jakub Fijak. Są konceryt muzyki elektronicznej, o czym można przekonać się obserwując pasek wydarzeń po prawej stronie naszej www. 'Mooza' ma również swoją 'fanpage' na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/moozapl
Nie zapominam o Was! 

Marek Kwiatkowski - Marqs

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...