muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Fresh Electronic Blast

Dodano: 2012-04-17, przez Marqs
Fresh Electronic Blast - to nowy projekt powstały z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Muzyka wprawiająca w ruch ciała, ubrania, reflektory a nawet ściany; gra świateł i laserów dająca niespotykane i na pewno niezapomniane show; ciemność wyostrzająca  zmysły; dym wprowadzający atmosferę tajemnicy i dający naprawdę fantastyczny efekt. Jeden wieczór, jedno miejsce i fascynujący muzycy! To na koncercie, a co przed? 10 maja odbędą się warsztaty muzyki elektronicznej oraz forum „Muzyka elektroniczna - wczoraj i dziś". Przedstawione zostaną zarówno treści teoretyczne związane z gatunkiem muzycznym, jak również elementy praktycznego zastosowania instrumentów wykorzystywanych do tworzenia muzyki elektronicznej. Tematyka warsztatów będzie oscylowała wokół nowoczesnych technologii i cyfrowej obróbki materiału audio w konfrontacji ze sprzętem wykorzystywanym pod koniec XX wieku...
Po więcej info kliknij tutaj!

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...