muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Zagrają dla poszkodowanych!

Dodano: 2012-08-13, przez Marqs
Tak jak informowaliśmy w poprzednim artykule trwa akcja pomocy dla poszkodowanych w gminie Cekcyn. Finałem tego pięknego przedsięwzięcia będzie cykl koncertów elektronicznych 18 sierpnia 2012 roku. Bardzo dużo ludzi dobrej woli, nie tylko artystów pomaga. W Internecie trwają akcje charytatywne, sprzedawane są m.in płyty. Akcję wspiera sporo osób, organizacji. Nie sposób wymienić wszystkich zaangażowanych, którzy już na tym etapie wykonali mnóstwo pracy. Wypada jednak podziękować już teraz Adamowi Bórkowskiemu "Mr Smok" za pomysł całego przedsięwzięcia, Annie Filipskiej, SWKM "Talent", Maciejowi Braciszewskiemu, firmie Roland i Cakewalk, Andrzejowi Kobiak - Senatorowi RP, Starostwu Powiatowemu w Gnieźnie. To oczywiście nie wszyscy, bo sporo jest tych, którzy działają ale się tym nie chwalą. Im wszystkim wielkie dzięki! Zapraszamy 18 sierpnia do Cekcyna na super koncerty, aukcje, dzięki którym jeszcze więcej środków zostanie przekazanych na pomoc dla poszkodowanych. Bądźmy razem wtedy kiedy jest to naprawdę coś bardzo ważnego!
Wykonawcy:
1. Adam Bórkowski - Mr Smok
2. Marcin Chmara i Marcin Grzella - Electronic Revival
3. Maciej Braciszewski
4. Piotr Dygasiewicz - Operators
5. Robert Kanaan
6. Łukasz Sobczak Soundwalker
7. Alexander Lasocki
8. Jakub Fijak
9. Ania Sójkowska
10. Bogumił Lepa - MuzaOla i Bogumił Lepa
11. Michał Fatum Kitowski
12. Dariusz Pielaciński
13. Dariusz Wilk
14. Jan Duks, Stanisław Zalewski, Kacper Prill i Daniel Kempa - One Apple a Day
15. Łukasz Dyakowski
16. Marcin Godziński - eMCeeM
17. Piotr LewandowskiMarqs

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...