muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Low-Fi zagra 17.03.2013 w Krakowie

Dodano: 2013-02-18, przez Marqs
Już w marcu czołowi przedstawiciele sceny electro odwiedzą Polskę. Zespół Low-Fi zagra 17.03.2013 w Krakowie w klubie Alchemia.

Dostępne terminy: 13,14, 18,19 marca 2013, lato 2013

Low-Fi  to bardzo aktywna formacja, która w styczniu 2012 wydała album o dość intrygującym tytule "What We Are Is Secret" i już zdążyła objechać z nim prawie całą Europę. W marcu br. zawitają do Polski. Ich muzyka jest gatunkiem z pogranicza new wawe i elektro, zainspirowanym post punkiem lat osiemdziesiątych. Płyta "What We Are Is Secret" to 10 znakomitych utworów, z których na szczególną uwagę zasługują niepokojąco-hipnotyzujący "Something" oraz równie genialny "Dead Disco Syndrome #1", najbardziej charakterystyczny dla brzmienia zespołu. Materiał, który zaprezentują na żywo, jest poruszający, momentami wręcz zaskakujący prostotą muzyczną, czymś, czego wszyscy czasem potrzebujemy. Głęboko w podświadomość dociera głównie wokal Alessandro wydostający się z burzy syntezatorów i ściany gitar. Charakterystyczne brzmienie Low-Fi osiągnęli dzięki udziałowi w nagraniach przedstawicieli europejskiej sceny electro/new wave: No More, Schonwald oraz Din A Tod & SEXINSPACE. Ich dotyk przełożył się na bogatszy sound zahaczający o industrial z łatwo wpadającymi w ucho melodiami. Świadczy o tym między innymi ponad 11.000 fanów zgromadzonych na facebooku.

Zapraszamy zainteresowanych koncertami

www.low-fi.net

www.facebook.com/lowfiband  

www.youtube.com/lowfiband  

www.new.myspace.com/lowfiband

[nadesłane]

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...