muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Koncert Tomasza Ostrowskiego

Koncert Tomasza Ostrowskiego

Dodano: 2013-08-07, przez Marqs
Serdecznie zapraszamy na koncert Tomasza Ostrowskiego, który odbędzie się 31 sierpnia 2013 roku w Mogilnie, w Amfiteatrze Letnim. Organizatorami są Mogileński Dom Kultury i Radio EL-Stacja. Początek koncertu godzina 21:00. Wstęp wolny.
Tomasz Ostrowski zagra w tym roku w Mogilnie kontynuując wydarzenie "Elektroniczny Weekend", które to zapoczątkowano w 2011 roku w Mogilnie, kiedy na deskach mogileńskiego amfiteatru zagrali: Maciej Braciszewski, Jakub Fijak, Robert Kanaan, Jarosław Degórski, Piotr Lewandowski, Michał Matusiak i Aleksander Lasocki.
Serdecznie zapraszamy!


Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...