muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Muzyka Mgieł

Dodano: 2013-12-12, przez Artur Lasoń
W sobotę, 14 grudnia, w Ośrodku Kultury Ochoty - OKO, przy ul. Grójeckiej 75 odbędzie się koncert pt. "Muzyka Mgieł" zorganizowany dla uczczenia 25. rocznicy festiwalu muzyki elektronicznej "Bliskie Spotkania z Muzyką Science-Fiction", jaki odbył się w grudniu 1988 r. w tym samym miejscu. Na scenie wystąpią uczestnicy pamiętnego wydarzenia sprzed 25 lat: Marek Pluciński (organizator "Muzyki Mgieł"), Konrad Kucz (znany m. in. z grupy Futro i duetu Kucz-Kulka) oraz - gwiazda imprezy - Józef Skrzek. Całość poprowadzi organizator "Bliskich Spotkań...", Artur Lasoń, którego instrumentalny mini recital również nie jest wykluczony. Szczegółowe informacje - w tym o możliwości zakupu lub... wygrania biletów na koncert - są dostępne na wszystkich stronach internetowych otwierających się pod hasłem: Muzyka Mgieł, szczególnie: http://muzykamgiel.pl/strona-glowna/

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...