muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Bilet Olsztyn - Chicago

Dodano: 2015-07-31, przez Marek Kwiatkowski

Plakat

17 stycznia (piątek) 2014 r. o godz. 18.00 pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium niezwykłe spotkanie - premiera wyczekiwanego projektu „Bilet Olsztyn-Chicago" Elżbiety i Andrzeja „Andymiana" Mierzyńskich. Muzyka z Olsztyna - obrazy z Chicago. 59 minut oryginalnej muzyki z tekstami, inspirowanymi wymianą refleksji między Polakami po dwóch stronach oceanu. Ponad 400 zdjęć (wybranych z około 2 tysięcy) w 12 graficznych animacjach prezentowanych na kilku ekranach pod kopułą Planetarium, którym towarzyszyć będą animacje w technice fulldome przygotowane przez zespół pracowni multimedialnej Planetarium.

Wstęp bezpłatny, ale  za zaproszeniem - one do odbioru po Nowym Roku  w kasie Planetarium lub w formie rezerwacji przez kontakt z artystami (www.andymian.pl). Zapraszamy!

Patronat specjalny Polskie Radio WNVR 1030 Chicago, Honorowy Patronat Prezydenta Olsztyna, patronaty internetowych portali muzycznych: Radio EL-Stacja, Mooza, ProgRock, portali informacyjnych: olsztyn24, wo24, orientacja oraz największych mediów w regionie: Gazeta Olsztyńska, Radio Olsztyn, TVP Olsztyn. Projekt wsparły firmy: Domitp (Chicago), Elset (Olsztyn).

informację nadesłał Andrzej Mierzyński

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...