muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Powrót audycji Jerzego Kordowicza?

Powrót audycji Jerzego Kordowicza?

Dodano: 2015-07-31, przez Marek Kwiatkowski
Któż z zaglądających tutaj nie zna głosu Jerzego Kordowicza i nie wychował się na Jego audycjach? Wielki człowiek, guru, wielki popularyzator muzyki elektronicznej, Jerzy Kordowicz prowadził swoje audycje w radiowej Trójce. Nagle tych audycji zabrakło, o czym doskonale wiemy. Wszyscy za tymi audycjami tęsknimy. Jakiś czas temu miał miejsce cykl audycji "Tragarze Syntezatorów" w Radiu Wnet. Obecnie powstał projekt "Seria audycji Jerzego Kordowicza" który ma na celu wyprodukowanie conajmniej dwanaście jednogodzinnych audycji. Pomysłodawcą i osobą nadzorującą ten projekt jest Borys Kozielski. Na ten cel potrzebne są oczywiście pieniądze. Jeżeli się uda, powstanie 12 nowych audycji Jerzego Kordowicza. Warto? Oczywiście, że warto!  

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...