muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Jean-Michel Jarre i jego trylogia

Dodano: 2016-12-05, przez Marqs
2 grudnia 1976 roku ukazał się album "Oxygene" Jean-Michel Jarre'a. Jak pisze na swojej stronie "Oxygene 1" odmieniło wtedy jego życie. W 1997 roku powstaje kontynuacja legendarnego albumu kolejne utwory z numerami od 7 do 13. Mistrz po 40 latach dokładnie 2 grudnia tego roku oddaje nam ostatnią część trylogii "Oxygene 3", która zawiera kolejne utwory z serii Oxygene od 14 do 20. Tym samym poprzedni album został przemianowany na "Oxygene 2". Pakiet trzech albumów już do kupienia. Zapraszam do odsłuchania ostatniej części trylogii Oxygene. Trylogia jest nowoczesna i Jean-Michel Jarre przygotował zarówno wersję cyfrową (digital download), wersję na CD Audio i wersję na winylu.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...