muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Retrogranie wraca do EL-Stacji

Dodano: 2025-02-24, przez Marek Kwiatkowski
Audycja "Retrogranie" od początku 2025 roku wróciła po dwóch latach nieobecności do radia EL-Stacja. Piotr Paschke "PPanc" prowadzi ją cyklicznie raz w miesiącu, w środy o 20:00. Około dwugodzinna audycja zabiera nas w klimaty tradycyjnej szkoły berlińskiej, utworów elmuzyki z jej najlepszych lat. Zapraszamy serdecznie do EL-Stacji nie tylko na "Retrogranie" ale na wszystkie nasze audycje, gdzie każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.
Odwiedź nas: https://el-stacja.pl 

Piotr Paschke

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...