muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Redakcja

Od redakcji

Serdecznie witamy sympatyka (bądź też przyszłego sympatyka) el-muzyki.

Strona ta istnieje od 2004 roku. Pomysł serwisu narodził się nieoczekiwanie. Chcemy przybliżyć Wam muzykę elektroniczną, ale tę właściwą, która wywodzi się w prostej linii od mooga, skupimy się na różnej jej odmianie. Niestety dla osób słuchających techno i pochodnych, potocznie często mylonego z el-muzyką, nic się tu nie znajdzie.

Nie będzie tutaj kolejnych definicji el-muzyki, każdy ma wszak własną, niepowtarzalną. Znajdą się za to recenzje płyt nowych oraz tych starszych, klasyki gatunku, sylwetki muzyków wykonujących te wspaniałą muzykę, krótkie biografie...

Chętnych do spopularyzowania gatunku zapraszamy do współpracy. Jeżeli lubisz tak jak my słuchać elektroniki, coś o niej napisać - napisz. Może to być recenzja, artykuł, felieton! Opublikujemy to na naszej stronie.

Dziękujemy osobom, które wspierają nas w działaniu!

Redakcja


Muzyka elektroniczna według Wikipedii.

Redakcja:

Marek /Marqs/ Kwiatkowski - redaktor naczelny

Piotr Paschke - redaktor

Krzysztof /Slipi/ Wiśniewski - webmaster


Kontakt z redakcją

Aby zadać pytanie lub zgłosić chęć współpracy należy wypełnić poniższy formularz.

   
Dane nie są udostępniane firmom i osobom trzecim.

Prawo autorskie

Wszystkie teksty tu zawarte są tekstami autorskimi, nieliczne przedruki zostały dokonane za wiedzą i zgodą autorów. Wszystkie teksty chroni prawo autorskie.

Redakcja na pisemną prośbę (również e-mail bądź powyższy formularz) może wyrazić zgodę na przedruk tych materiałów, których autorami są członkowie redakcji. Wymagane jest wtedy podanie źródła, w przypadku publikacji elektronicznej: linku aktywnego do strony www.mooza.pl