muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Remote Spaces - Elektronicznie

Remote Spaces

Elektronicznie


Duet "Remote.Spaces" grał zawsze swoją "muzykę", jako że w przygotowaniu nowy materiał (czeka na wydanie, oby niedługo bo ja już się nie mogę doczekać) warto przypomieć sobie album "Elektronicznie".
Materiał został nagrany podczas występu na festiwalu muzyki elektronicznej KOMP 2000 (12.08) i jako sympatyk w/w duetu cieszę się iż album ujrzał światło dzienne.
Na krążku znajdują się utwory z dwóch płyt zespołu "Spirale" i "Alpha" zrerejestrowane na żywo.
Znawcom muzyki elektronicznej w Polsce zespołu przedstawiać nie trzeba. Utwory mimo, iż znane z poprzednich albumów poprzez dodanie kilku dodatkowych nutek zyskują zupełnie nowy wymiar. Taki zabieg można uznać za bardzo duży plus. "Spirale" zakończone tak jak powinny, na albumie studyjnym czegoś mi brakowało w tym kawałku, "Cubic" jakże odmieniony znany z CD "Alpha", wspaniały "Remover" gdzie ma miejsce "kręcenie gałami", "Lato w mieście" - rewelacja,  mozna wiele pisać o tej płycie.
Płyty słucha się bardzo przyjemnie. CD nie nuży nawet po kilkugodzinnym słuchaniu na okrągło.
Niewiele jest płyt "Live" na polskim rynku z czystym sumieniem mogę płyte polecić - materiał nietuzinkowy... zasłużone miejsce na półce wśród ulubionych.

Płytkę można zamówić bezpośrednio

http://remotespaces.neo.pl/
Yaroo

« powrót